LKS Juventus Poraż - strona nieoficjalna

08-2017

Halowy puchar Burmistrza
Ładowanie...

Czy drużynie Juventusu uda się w sezonie 2016/17 wywalczyć awans do A-klasy ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. .....i 115

Prognoza Pogody

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Przekaż 1% na Juventus

• autor: .....i, 2017-01-18 12:43

Wzorem lat poprzednich możecie znów wesprzeć nasz klub przekazują na niego 1% swojego podatku. Aby tak się stało należy w deklaracji PIT wpisać numer KRS 0000197334 oraz cel szczegółowy: LKS JUVENTUS PORAŻ, PORAŻ 38-540 ZAGÒRZ, gdyż bez tego nie otrzymamy pieniędzy. Wszystkie otrzymane pieniądze przeznaczamy na cele statutowe a z każdej wydanej złotówki rozliczamy się z Fundacją. Zapraszamy wszystkich do pomocy naszemu klubowi.

Juventus na Facebooku

Powrót na zwycięską ścieżkę

• autor: .....i, 2017-06-07 06:40

Za nami już XXIII kolejka B klasy grupy I. Juventus Poraż pokonał na stadionie w Niebieszczanach zespół LKS Odrzechowa aż 7:3. Spotkanie odbyło się przy słonecznej pogodzie, ale mocno porywisty wiatr utrudniał zawodnikom grę. Kolejne zwycięstwo naszej drużyny, aby pomogło ono nam uzyskać upragniony awans. W najciekawszym spotkaniu naszej grupy drużyna rezerw Pisarowiec wygrała w Polańczyku.

Więcej w rozwinięciu:

Artykuł w Super Nowościach

• autor: .....i, 2017-06-01 10:53

W jutrzejszym wydaniu gazety "Super Nowości" zostanie opublikowany obszerny artykuł o naszym zespole. Wszystkich kibiców zapraszamy do zakupu jutrzejszego wydania gazety.

Porażka w Pisarowcach

• autor: .....i, 2017-05-30 10:13

Niestety w niedzielne popołudnie musieliśmy zejść z boiska jako zespół pokonany. Drużyna rezerw czwartoligowych Pisarowiec zwyciężyła 2:1.

LKS II Pisarowce - LKS Juventus Poraż 2:1 (2:0)
Dariusz Pietryka (89)

Adrian Płoszaj - Arkadiusz Gocek (33' - Mateusz Ziarko), Damian Pałys, Adam Proć (72' - Mateusz Mołczan), Mateusz Pleśniarski, Jakub Wylota, Piotr Kowalski (83' - Dariusz Pietryka), Edward Latusek, Paweł Osenkowski, Kamil Mielnik (46' - Damian Mielnik), Daniel Wach.

W pozostałych spotkaniach padły następujące wyniki:

Pionier Średnia Wieś - LKS Odrzechowa 3:2
LKS Olszanica - Nelson Polańczyk 0:1
Drewiarz Rzepedź - Orkan Markowce 0:2
LKS Izdebki - Orion Pielnia 4:1
LKS Płowce Stróże Małe - Brzozovia Brzozów 2:3
LKS Czaszyn - Szarotka Nowosielce 2:4

Wyjazd do Pisarowiec - XXII kolejka

• autor: .....i, 2017-05-26 09:26

Przed nami 22 kolejka krośnieńskiej B klasy grupy I. Dla nas najważniejszym spotkaniem będzie pojedynek z mającymi aspiracje awansu rezerwami Pisarowiec. Na wiosnę nasi rywale zdobyli aż 21 punktów co jest najlepszym wynikiem w naszej grupie. W jesiennym pojedynku o punkty lepsza okazał się nasza drużyna wygrywając 3-2 na własnym boisku. Mamy nadzieję, że zwycięska passa naszej drużyny zostanie przedłużona. Kibiców zapraszany na stadion w Pisarowcach na najbliższą niedzielę na godz. 16:30.

W pozostałych spotkaniach zmierzą się:

Pionier Średnia Wieś - LKS Odrzechowa
Początek spotkania o godzinie 16:30. Stawiamy na remis.

LKS Olszanica - Nelson Polańczyk

Drewiarz Rzepedź - Orkan Markowce

LKS Izdebki - Orion Pielnia
Początek spotkania o godzinie 15:00. Stawiamy na gospodarzy.

LKS Płowce Stróże Małe - Brzozovia Brzozów
Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawiamy na remis.

LKS Czaszyn - Szarotka Nowosielce
Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawiamy na gości.

Typy w tej zapowiedzi są jedynie opinią autora tekstu a nie oficjalnym stanowiskiem klubu.

Trzecie zwycięstwo z rzędu

• autor: .....i, 2017-05-23 08:31

W spotkaniu XXI kolejki naszej grupy Juventus Poraż pokonał na stadionie w Niebieszczanach zespół LKS Olszanica 3:1. Spotkanie odbyło się przy pochmurnej pogodzie, a dodatkowo mocno porywisty wiatr utrudniał zawodnikom grę. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył powracający zza granicy Damian Mielnik. Drugie spotkanie pod rząd ze stratą 6 bramek kończy zespół z Czaszyna.

Więcej w rozwinięciu:

XXI kolejka - czas na Olszanicę

• autor: .....i, 2017-05-18 10:15

Przed nami 21 kolejka krośnieńskiej B klasy grupy I. Nas oczywiście najbardziej interesuje spotkanie naszej drużyny. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna LKS Olszanica. Na wiosnę nasi rywale zdobyli tylko 7 punkty co skutkuje przed ostatnim miejscem w tabeli. W trakcie rundy jesiennej nasza drużyna zwyciężyła na boisku w Olszanicy 1-0 po bramce Michała Mindura. Mamy nadzieję, że drużyna pobudzona ostatnimi zwycięstwami na stadionie w Niebieszczanach zdobędzie 3 punkty. Kibiców zapraszany na stadion do Niebieszczan na najbliższą niedzielę na godz. 13. Ciekawe spotkanie zapowiada się także w Markowcach, gdzie spotkają się mające aspiracje do A klasy drużyny Orkanu oraz LKS Izdebki.

Brzozovia Brzozów - Pionier Średnia Wieś
Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawiamy na gospodarzy.

Orion Pielnia - LKS Płowce Stróże Małe
Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawiamy na gospodarzy.

Orkan Markowce - LKS Izdebki
Początek spotkania o godzinie 13:00. Stawiamy na remis.

Szarotka Nowosielce - Drewiarz Rzepedź
Początek spotkania o godzinie 15:00. Stawiamy na gospodarzy.

Nelson Polańczyk - LKS Czaszyn
Początek spotkania o godzinie 16:30. Stawiamy na gospodarzy.

LKS Odrzechowa - LKS II Pisarowce
Początek spotkania o godzinie 12:00. Stawiamy na gości.

Mecz 2017-05-14, 13:00

herb LKS Czaszyn 1:6 herb LKS Juventus Poraż