LKS Juventus Poraż - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie internetowej klubu LKS Juventus Poraż
  • Aktualności:
  • 2018-09-03 Skrót meczu z LKS Zarszyn
  • 2018-06-11 AWANS JEST NASZ!!!
  • 2018-05-10 DERBY Z NIEBIESZCZANAMI!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Cosmos Nowotaniec - LKS Sanovia Lesko 1:4
  • LKS JUVENTUS PORAŻ - Orzeł Bażanówka 3:5
  • LKS Victoria Pakoszówka - LKS Remix Niebieszczany 4:2
  • GKS Górnik Grabownica - LKS Zarszyn 3:0
  • LKS Lotniarz Bezmiechowa - LKS Pisarowce 1:2
  • Szarotka Nowosielce - Bukowianka Bukowsko 2:1
  • LKS Długie - Szarotka Uherce 1:1

pon.

19 urodziny obchodzi Kamil Solon

Halowy puchar Burmistrza
Ładowanie...

Czy drużynie Juventusu uda się w sezonie 2016/17 wywalczyć awans do A-klasy ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. .....i 55

Prognoza Pogody

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Juventus na Facebooku

AWANS JEST NASZ!!!

• autor: .....i, 2018-06-11 07:13

AWANS JEST NASZ!!!

Po zakończeniu wczorajszego spotkania ponownie mogliśmy zaśpiewać, że Awans jest nasz i że powracamy do A klasy. Gratulacje dla chłopaków za trud i poświęcenie jakie w to włożyli. Podziękowanie dla Zarządu za pracę przy organizacji wszystkiego, dla trenera za przygotowanie zespołu w ostatniej chwili przed sezonem. Podziękowania dla każdego kto chociaż w małym stopniu przyczynił się do tego dorzucając się do puszki w trakcie spotkań, dla tych którzy pomagali nam w różnych pracach przy stadionie. Ten awans to także Wasza zasługa.

Nastroje przed rundą nie były najlepsze gdyż kilka tygodni przed startem zostaliśmy bez trenera i kilka sparingów przez to nie wypaliło. Jednak nie załamało to chłopaków i udało się, że trenerem został Pan Piotr Stawiarski. Pomimo licznych braków kadrowych praktycznie w każdym spotkaniu runda wiosenna należała do nas i wygraliśmy 10 spotkań przegrywając tylko jedno. Trenerze DZIĘKUJEMY.

Wczorajsze spotkanie nie zaczęło się dla nas najlepiej. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1-0 i dodatkowo straciliśmy przez kontuzje dwóch bardzo ważnych dla nas zawodników. Druga połowa zaczyna się od straconej bramki i przegrywamy już 2-0. Jednak walczymy do końca i w ciągu 6 minut strzelamy 3 bramki (2x Łukasz Pilch i Edward Latusek) i wychodzimy na prowadzenie. Mija 10 minut gry i znowu mamy remis. Nie poddajemy się i walczymy do końca bo awans jest na wyciągnięcie ręki. W 79 minucie po rzucie różnym piłka wpada pod nogi Grześka Łukaszyka, ten wykorzystuje, ze bramkarz gospodarzy jest zasłonięty i sprytnym strzałem zdobywa dla nas 4 bramkę. Po końcowym gwizdu została nam już tylko radość na środku boiska razem z kibicami.

Mecz , 01:00