LKS Juventus Poraż - strona nieoficjalna

pon.

Halowy puchar Burmistrza
Ładowanie...

Czy drużynie Juventusu uda się w sezonie 2016/17 wywalczyć awans do A-klasy ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. .....i 55

Prognoza Pogody

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Juventus na Facebooku

Wygrana z Niebieszczanami

• autor: .....i, 2017-09-25 06:45

W dniu 24.09.2017 rozegraliśmy derbowe spotkanie z drużyną Remixu Niebieszczany. Spotkanie rozgrywane było na grząskiej murawie po ostatnich opadach. Od początku spotkania widoczna była nasza zdecydowana przewaga. Nie wykorzystywaliśmy licznych okazji stwarzanych pod bramką Adriana Płoszaja, który jest wypożyczony do Remixu z naszego zespołu. Dopiero nasz grający trener Piotr Kowalski zdecydował się na uderzenie z około 25metrów z woleja. Bramkarz nie miał szans przy tym pięknym uderzeniu i wyszliśmy na prowadzenie. Autorem drugiej bramki był Mateusz Mołczan, który wykorzystał dośrodkowanie ze skrzydła uprzedzając wychodzonego Płoszaja z bramki gości. Trzecia bramka była autorstwa Grzegorza Łukaszyka. Nasz obrońca zdecydował się na strzał z okolic 22-23 metra. Po precyzyjnym uderzeniu obok słupka piłka zatrzepotała w siatce i prowadziliśmy 3-0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie mecz się wyrównał i sytuacje stwarzać zaczęli sobie goście. Karnego po faulu naszego bramkarza - Tadka Osenkowskiego wykorzystał Dawid Grzyb. Kilka minut później kontrę naszego zespołu wykorzystał Mateusz Mołczan pewnie pokonując bramkarza. Kolejną bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Osenkowski wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Edwarda Latuska. Piłka po jego strzale głową zanim wpadła do siatki odbiła się od poprzeczki. Kolejna bramka dla Niebieszczan padła ponownie z karnego. Sędzia dopatrzył się ręki naszego zawodnika. Karnego na bramkę zamienił Zbigniew Szczepieniec. Rozmiary porażki w doliczonym czasie spotkania zmniejszył Mateusz Szumski.

Cieszymy się ze zwycięstwa naszego zespołu. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy ale niestety skuteczność trochę szwankowała.

Zespół wystąpił w składzie:

Tadeusz Osenkowski, Adam Proć (81' - Krzysztof Niemczyk), Dawid Czech, Arkadiusz Gocek, Grzegorz Łukaszyk, Piotr Kowalski, Edward Latusek (K), Paweł Osenkowski, Mateusz Mołczan, Kamil Mielnik (53' - Łukasz Pilch), Damian Mielnik (68' - Kamil Solon)

Bramki:

- Piotr Kowalski 20',

- Mateusz Mołczan 25', 70',

- Grzegorz Łukaszyk 45',

- Paweł Osenkowski 76'.

Kolejny news o Juventusie

• autor: .....i, 2017-09-14 13:34

Ostatnio sporo o nas w mediach. Tym razem artykuł ukazał się na portalu INTERIA.

Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Pozdrawiamy

IV kolejka

• autor: .....i, 2017-09-04 12:59

W dniu 03.09.2017 roku rozegrana została IV kolejka krośnieńskiej B klasy grupa I przy niebyt sprzyjającej dla kibiców pogodzie. Nasza drużyna rozegrała spotkanie z drużyną z Olszanicy, który w tym sezonie nie zdobyła jeszcze punktu. Po tym spotkaniu nadal dorobek punktów Olszanicy wynosi 0.  Spotkanie zakończyło się wygraną 6:0 a bramki zdobyli: Paweł Osenkowski, Kamil Mielnik, Piotr Kowalski, Mateusz Ziarko(pierwsza bramka w naszych barwach), Jarosław Stach (bramka w debiucie w naszym zespole) oraz Edward Latusek.

Wyniki pozostałych spotkań w tej kolejce:

Nelson Polańczyk 3:4 MKS Osława Zagórz

Remix Niebieszczany 2:1 LKS Orzeł Górzanka

LKS Czaszyn 4:0 LKS Tyrawa Wołoska

Zalew Myczkowce 1:6 Pionier Średnia Wieś

Bieszczady Jankowce 5:4 Gabry Łukowe

II kolejka - sezon 2017/2018

• autor: .....i, 2017-08-21 07:51

W dniu 20.08.2017 roku rozegrana została II kolejka krośnieńskiej B klasy grupa I. Nasza drużyna dla której było to pierwsze spotkanie w sezonie (mecz z drużyną Gabry Łukowe został przełożony - nie dostaliśmy żadnych informacji na kiedy oraz z jakiego powodu) nie zaczęła najlepiej tego meczu. Spotkanie z drużyną LKS Tyrawa Wołoska zakończyło się remisem 2:2 chociaż przegrywaliśmy już 0:2.

Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Mateusz Mołczan.

Wyniki pozostałych spotkań w tej kolejce:

Nelson Polańczyk 4:1 LKS Olszanica

MKS Osława Zagórz 0:1 LKS Orzeł Górzanka

LKS Czaszyn 4:0 Pionier Średnia Wieś

Zalew Myczkowce 3:4 Bieszczady Jankowce

Remix Niebieszczany 11:2 Gabry Łukowe

Powrót na zwycięską ścieżkę

• autor: .....i, 2017-06-07 06:40

Za nami już XXIII kolejka B klasy grupy I. Juventus Poraż pokonał na stadionie w Niebieszczanach zespół LKS Odrzechowa aż 7:3. Spotkanie odbyło się przy słonecznej pogodzie, ale mocno porywisty wiatr utrudniał zawodnikom grę. Kolejne zwycięstwo naszej drużyny, aby pomogło ono nam uzyskać upragniony awans. W najciekawszym spotkaniu naszej grupy drużyna rezerw Pisarowiec wygrała w Polańczyku.

Więcej w rozwinięciu:

Artykuł w Super Nowościach

• autor: .....i, 2017-06-01 10:53

W jutrzejszym wydaniu gazety "Super Nowości" zostanie opublikowany obszerny artykuł o naszym zespole. Wszystkich kibiców zapraszamy do zakupu jutrzejszego wydania gazety.

Mecz 2017-05-14, 13:00

herb LKS Czaszyn 1:6 herb LKS Juventus Poraż