LKS Juventus Poraż - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

25

05-2017

czwartek

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

28

05-2017

niedziela

LKS Pisarowce II - LKS Juventus Poraż - 16:30

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Najnowsza galeria

Halowy puchar Burmistrza
Ładowanie...

Ankiety

Czy drużynie Juventusu uda się w sezonie 2016/17 wywalczyć awans do A-klasy ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. .....i 115

Prognoza Pogody

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 315
ogółem: 848 384

statystyki szczegółowe

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Terminarz 2016/2017

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 LKS Juventus Poraż 0:2 Orkan Markowce zobacz ›
2016-08-14 Drewiarz Rzepedź 3:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-14 LKS Czaszyn 4:4 LKS Izdebki zobacz ›
2016-08-14 LKS Olszanica 4:1 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
2016-08-14 LKS Pisarowce II 3:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-08-14 LKS Odrzechowa 0:1 Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-14 Nelson Polańczyk 1:4 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Orion Pielnia 1:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-21 Pionier Średnia Wieś 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Orkan Markowce 1:2 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-08-21 Brzozovia Brzozów 3:4 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-08-21 Płowce-Stroże Małe 1:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-08-21 LKS Izdebki 3:2 LKS Olszanica zobacz ›
2016-08-21 Drewiarz Rzepedź 4:2 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-08-28 LKS Juventus Poraż 0:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-08-28 LKS Czaszyn 0:5 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-28 LKS Olszanica 3:0 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-08-28 LKS Pisarowce II 1:2 LKS Izdebki zobacz ›
2016-08-28 LKS Odrzechowa 1:3 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
2016-08-28 Nelson Polańczyk 2:2 Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-28 Szarotka Nowosielce 1:0 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 Płowce-Stroże Małe 2:3 LKS Juventus Poraż relacja ›
2016-09-04 Pionier Średnia Wieś 1:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 Orion Pielnia 0:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-04 Brzozovia Brzozów 1:0 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-04 LKS Izdebki 1:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-04 Drewiarz Rzepedź 3:3 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-09-04 LKS Czaszyn 5:1 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-11 LKS Juventus Poraż 5:1 LKS Izdebki relacja ›
2016-09-11 LKS Olszanica 1:2 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-11 LKS Pisarowce II 5:3 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-09-11 LKS Odrzechowa 2:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-11 Nelson Polańczyk 4:2 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
2016-09-11 Szarotka Nowosielce 4:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-09-11 Orkan Markowce 4:3 Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 Drewiarz Rzepedź 2:2 LKS Juventus Poraż relacja ›
2016-09-18 Pionier Średnia Wieś 2:0 Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 Brzozovia Brzozów 4:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-18 Płowce-Stroże Małe 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-18 LKS Izdebki 5:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-18 LKS Czaszyn 1:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-18 LKS Olszanica 2:1 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-09-25 LKS Juventus Poraż 3:0 LKS Czaszyn relacja ›
2016-09-25 LKS Pisarowce II 2:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-25 LKS Odrzechowa 6:0 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-25 Nelson Polańczyk 3:4 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-25 Szarotka Nowosielce 2:0 LKS Izdebki zobacz ›
2016-09-25 Orkan Markowce 2:1 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
2016-09-25 Orion Pielnia 0:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-10-02 LKS Olszanica 0:1 LKS Juventus Poraż relacja ›
2016-10-02 Pionier Średnia Wieś 1:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-10-02 Płowce-Stroże Małe 0:0 Orion Pielnia zobacz ›
2016-10-02 LKS Izdebki 1:1 Orkan Markowce zobacz ›
2016-10-02 Drewiarz Rzepedź 0:5 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-10-02 LKS Czaszyn 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-10-02 LKS Pisarowce II 0:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-10-09 LKS Juventus Poraż 3:2 LKS Pisarowce II relacja ›
2016-10-09 Nelson Polańczyk 3:3 LKS Olszanica zobacz ›
2016-10-09 Orkan Markowce 1:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-10-09 Brzozovia Brzozów 5:1 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
2016-10-11 LKS Odrzechowa 4:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-10-11 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-10-11 Orion Pielnia 2:2 LKS Izdebki zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Odrzechowa 1:1 LKS Juventus Poraż relacja ›
10  2016-10-16 Pionier Średnia Wieś 0:3 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Izdebki 0:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
10  2016-10-16 Drewiarz Rzepedź 2:3 Orion Pielnia zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Czaszyn 1:4 Orkan Markowce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Olszanica 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Pisarowce II 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Juventus Poraż 3:1 Pionier Średnia Wieś relacja ›
11  2016-10-23 Nelson Polańczyk 6:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
11  2016-10-23 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
11  2016-10-23 Orkan Markowce 4:0 LKS Olszanica zobacz ›
11  2016-10-23 Orion Pielnia 4:3 LKS Czaszyn zobacz ›
11  2016-10-23 Brzozovia Brzozów 1:3 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
11  2016-10-23 Płowce-Stroże Małe 2:1 LKS Izdebki zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Juventus Poraż 2:3 Nelson Polańczyk relacja ›
12  2016-10-30 Pionier Średnia Wieś 3:4 LKS Izdebki zobacz ›
12  2016-10-30 Drewiarz Rzepedź 1:4 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Czaszyn 1:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Olszanica 0:1 Orion Pielnia zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Pisarowce II 9:2 Orkan Markowce zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Odrzechowa 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
13  2016-11-06 Szarotka Nowosielce 4:2 LKS Juventus Poraż relacja ›
13  2016-11-06 Nelson Polańczyk 5:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
13  2016-11-06 Orkan Markowce 1:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
13  2016-11-06 Orion Pielnia 2:1 LKS Pisarowce II zobacz ›
13  2016-11-06 Brzozovia Brzozów 2:0 LKS Olszanica zobacz ›
13  2016-11-06 Płowce-Stroże Małe 1:2 LKS Czaszyn zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Izdebki 3:0 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 Orkan Markowce 5:1 LKS Juventus Poraż relacja ›
14  2017-04-02 Pionier Średnia Wieś 3:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Izdebki 1:1 LKS Czaszyn zobacz ›
14  2017-04-02 Płowce-Stroże Małe 3:0 LKS Olszanica zobacz ›
14  2017-04-02 Brzozovia Brzozów 3:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
14  2017-04-02 Orion Pielnia 2:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
14  2017-04-02 Szarotka Nowosielce 5:0 Nelson Polańczyk zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia relacja ›
15  2017-04-09 Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
15  2017-04-09 Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia Brzozów zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Pisarowce II 5:1 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Czaszyn 1:3 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
16  2017-04-23 Brzozovia Brzozów 2:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
16  2017-04-23 Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Czaszyn zobacz ›
16  2017-04-23 Drewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Izdebki 1:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
16  2017-04-23 Płowce-Stroże Małe 4:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
16  2017-04-23 Orion Pielnia 2:2 Nelson Polańczyk zobacz ›
16  2017-04-23 Orkan Markowce 3:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Juventus Poraż 2:2 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
17  2017-04-30 Orkan Markowce 4:2 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
17  2017-04-30 Szarotka Nowosielce 2:0 Orion Pielnia zobacz ›
17  2017-04-30 Nelson Polańczyk 2:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Odrzechowa 2:3 LKS Izdebki zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Pisarowce II 4:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Olszanica 3:0 LKS Czaszyn zobacz ›
18  2017-05-03 LKS Izdebki 5:3 LKS Juventus Poraż relacja ›
18  2017-05-03 Pionier Średnia Wieś 1:1 LKS Olszanica zobacz ›
18  2017-05-03 LKS Czaszyn 2:3 LKS Pisarowce II zobacz ›
18  2017-05-03 Drewiarz Rzepedź 2:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
18  2017-05-03 Płowce-Stroże Małe 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
18  2017-05-03 Brzozovia Brzozów 2:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
18  2017-05-03 Orion Pielnia 3:3 Orkan Markowce zobacz ›
19  2017-05-07 LKS Juventus Poraż 10:2 Drewiarz Rzepedź relacja ›
19  2017-05-07 Orion Pielnia 8:3 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
19  2017-05-07 Orkan Markowce 0:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
19  2017-05-07 Szarotka Nowosielce 6:0 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
19  2017-05-07 Nelson Polańczyk 4:1 LKS Izdebki zobacz ›
19  2017-05-07 LKS Odrzechowa 1:1 LKS Czaszyn zobacz ›
19  2017-05-07 LKS Pisarowce II 7:1 LKS Olszanica zobacz ›
20  2017-05-14 LKS Czaszyn 1:6 LKS Juventus Poraż relacja ›
20  2017-05-14 Pionier Średnia Wieś 0:7 LKS Pisarowce II zobacz ›
20  2017-05-14 LKS Olszanica 4:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
20  2017-05-14 Drewiarz Rzepedź 2:3 Nelson Polańczyk zobacz ›
20  2017-05-14 LKS Izdebki 2:0 Szarotka Nowosielce zobacz ›
20  2017-05-14 Płowce-Stroże Małe 6:0 Orkan Markowce zobacz ›
20  2017-05-14 Brzozovia Brzozów 4:2 Orion Pielnia zobacz ›
21  2017-05-21 LKS Juventus Poraż 3:1 LKS Olszanica relacja ›
21  2017-05-21 Brzozovia Brzozów 3:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
21  2017-05-21 Orion Pielnia 4:3 Płowce-Stroże Małe zobacz ›
21  2017-05-21 Orkan Markowce 4:1 LKS Izdebki zobacz ›
21  2017-05-21 Szarotka Nowosielce 3:0 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
21  2017-05-21 Nelson Polańczyk 6:0 LKS Czaszyn zobacz ›
21  2017-05-21 LKS Odrzechowa 2:5 LKS Pisarowce II zobacz ›
22  2017-05-28 LKS Pisarowce II LKS Juventus Poraż 16:30
22  2017-05-28 Pionier Średnia Wieś LKS Odrzechowa 16:30
22  2017-05-28 LKS Olszanica Nelson Polańczyk 13:00
22  2017-05-28 LKS Czaszyn Szarotka Nowosielce 13:00
22  2017-05-28 Drewiarz Rzepedź Orkan Markowce 13:00
22  2017-05-28 LKS Izdebki Orion Pielnia 15:00
22  2017-05-28 Płowce-Stroże Małe Brzozovia Brzozów 13:00
23  2017-06-04 LKS Juventus Poraż LKS Odrzechowa 13:00
23  2017-06-04 Płowce-Stroże Małe Pionier Średnia Wieś 13:00
23  2017-06-04 Brzozovia Brzozów LKS Izdebki 15:00
23  2017-06-04 Orion Pielnia Drewiarz Rzepedź 13:00
23  2017-06-04 Orkan Markowce LKS Czaszyn 13:00
23  2017-06-04 Szarotka Nowosielce LKS Olszanica 15:00
23  2017-06-04 Nelson Polańczyk LKS Pisarowce II 16:30
24  2017-06-11 Pionier Średnia Wieś LKS Juventus Poraż 16:30
24  2017-06-11 LKS Odrzechowa Nelson Polańczyk 12:00
24  2017-06-11 LKS Pisarowce II Szarotka Nowosielce 16:30
24  2017-06-11 LKS Olszanica Orkan Markowce 13:00
24  2017-06-11 LKS Czaszyn Orion Pielnia 13:00
24  2017-06-11 Drewiarz Rzepedź Brzozovia Brzozów 13:00
24  2017-06-11 LKS Izdebki Płowce-Stroże Małe 15:00
25  2017-06-18 Nelson Polańczyk LKS Juventus Poraż 16:30
25  2017-06-18 LKS Izdebki Pionier Średnia Wieś 15:00
25  2017-06-18 Płowce-Stroże Małe Drewiarz Rzepedź 13:00
25  2017-06-18 Brzozovia Brzozów LKS Czaszyn 15:00
25  2017-06-18 Orion Pielnia LKS Olszanica 13:00
25  2017-06-18 Orkan Markowce LKS Pisarowce II 13:00
25  2017-06-18 Szarotka Nowosielce LKS Odrzechowa 15:00
26  2017-06-24 LKS Juventus Poraż Szarotka Nowosielce 13:00
26  2017-06-24 Pionier Średnia Wieś Nelson Polańczyk 13:00
26  2017-06-24 LKS Odrzechowa Orkan Markowce 13:00
26  2017-06-24 LKS Pisarowce II Orion Pielnia 13:00
26  2017-06-24 LKS Olszanica Brzozovia Brzozów 13:00
26  2017-06-24 LKS Czaszyn Płowce-Stroże Małe 13:00
26  2017-06-24 Drewiarz Rzepedź LKS Izdebki 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-20 LKS Juventus Poraż 2:2 Orkan Markowce zobacz ›
2016-07-28 Grabowianka Grabówka 1:4 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-02 LKS Victoria Pakoszówka 3:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-09 LKS Juventus Poraż 0:4 LKS Zarszyn zobacz ›
2017-03-05 LKS Juventus Poraż 1:6 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2017-03-12 LKS Juventus Poraż 7:2 Orzeł Milcza zobacz ›

Nasi partnerzy