LKS Juventus Poraż - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

25

05-2017

czwartek

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

28

05-2017

niedziela

LKS Pisarowce II - LKS Juventus Poraż - 16:30

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Najnowsza galeria

Halowy puchar Burmistrza
Ładowanie...

Ankiety

Czy drużynie Juventusu uda się w sezonie 2016/17 wywalczyć awans do A-klasy ?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. .....i 115

Prognoza Pogody

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 315
ogółem: 848 371

statystyki szczegółowe

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 21 58 19 1 1 56 - 13 +43
2.
herb
bz 21 38 11 5 5 44 - 31 +13
3.
herb
bz 21 38 12 2 7 63 - 35 +28
4.
herb
bz 21 36 10 6 5 56 - 39 +17
5.
herb
plus 21 34 9 7 5 52 - 42 +10
6.
herb
minus 21 32 9 5 7 45 - 41 +4
7.
herb
bz 21 31 9 4 8 48 - 45 +3
8.
herb
bz 21 30 8 6 7 42 - 41 +1
9.
herb
bz 21 25 7 4 10 44 - 62 -18
10.
herb
bz 21 24 7 3 11 42 - 47 -5
11.
herb
bz 21 20 5 5 11 34 - 47 -13
12.
herb
bz 21 17 5 2 14 31 - 58 -27
13.
herb
bz 21 17 5 2 14 30 - 54 -24
14.
herb
bz 21 13 3 4 14 29 - 61 -32

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
11 33 11 0 0 30 - 3 +27
2.
herb
11 22 7 1 3 30 - 18 +12
3.
herb
10 22 7 1 2 37 - 15 +22
4.
herb
11 21 6 3 2 38 - 21 +17
5.
herb
11 21 6 3 2 33 - 16 +17
6.
herb
11 20 6 2 3 29 - 17 +12
7.
herb
10 18 5 3 2 22 - 12 +10
8.
herb
11 18 5 3 3 28 - 23 +5
9.
herb
10 15 5 0 5 17 - 12 +5
10.
herb
10 14 4 2 4 21 - 13 +8
11.
herb
10 12 3 3 4 24 - 28 -4
12.
herb
10 11 3 2 5 15 - 24 -9
13.
herb
11 9 2 3 6 21 - 23 -2
14.
herb
10 8 2 2 6 17 - 29 -12

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 25 8 1 1 26 - 10 +16
2.
herb
10 16 4 4 2 14 - 13 +1
3.
herb
11 16 5 1 5 26 - 20 +6
4.
herb
10 15 4 3 3 23 - 23 0
5.
herb
11 14 4 2 5 23 - 29 -6
6.
herb
11 13 4 1 6 20 - 34 -14
7.
herb
10 13 3 4 3 14 - 21 -7
8.
herb
10 12 3 3 4 14 - 18 -4
9.
herb
10 11 3 2 5 13 - 24 -11
10.
herb
10 11 3 2 5 19 - 28 -9
11.
herb
11 10 3 1 7 21 - 34 -13
12.
herb
11 6 2 0 9 16 - 34 -18
13.
herb
11 5 1 2 8 12 - 32 -20
14.
herb
11 2 0 2 9 13 - 42 -29

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Szarotka Nowosielce
13 39 13 0 0 33 - 6 +27
2.
LKS Juventus Poraż
13 24 7 3 3 27 - 19 +8
3.
Brzozovia Brzozów
13 21 6 3 4 23 - 20 +3
4.
Orkan Markowce
13 20 6 2 5 28 - 26 +2
5.
LKS Izdebki
13 19 5 4 4 27 - 25 +2
6.
Nelson Polańczyk
13 19 5 4 4 32 - 28 +4
7.
Orion Pielnia
13 18 5 3 5 19 - 21 -2
8.
LKS Odrzechowa
13 18 5 3 5 23 - 22 +1
9.
Drewiarz Rzepedź
13 18 5 3 5 26 - 32 -6
10.
LKS Pisarowce II
13 17 5 2 6 30 - 23 +7
11.
Płowce-Stroże Małe
13 13 4 1 8 22 - 28 -6
12.
LKS Czaszyn
13 11 3 2 8 23 - 35 -12
13.
Pionier Średnia Wieś
13 10 3 1 9 19 - 32 -13
14.
LKS Olszanica
13 10 3 1 9 16 - 31 -15

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
LKS Pisarowce II
8 21 7 0 1 33 - 12 +21
2.
Szarotka Nowosielce
8 19 6 1 1 23 - 7 +16
3.
Brzozovia Brzozów
8 17 5 2 1 21 - 11 +10
4.
Nelson Polańczyk
8 15 4 3 1 20 - 14 +6
5.
LKS Izdebki
8 13 4 1 3 18 - 16 +2
6.
LKS Juventus Poraż
8 12 3 3 2 29 - 20 +9
7.
Orion Pielnia
8 12 3 3 2 23 - 20 +3
8.
Płowce-Stroże Małe
8 11 3 2 3 20 - 19 +1
9.
Orkan Markowce
8 11 3 2 3 20 - 19 +1
10.
LKS Olszanica
8 7 2 1 5 14 - 23 -9
11.
Drewiarz Rzepedź
8 7 2 1 5 18 - 30 -12
12.
Pionier Średnia Wieś
8 7 2 1 5 12 - 26 -14
13.
LKS Czaszyn
8 2 0 2 6 6 - 26 -20
14.
LKS Odrzechowa
8 2 0 2 6 11 - 25 -14

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. LKS Juventus Poraż XXX 2:20:2 - - 10:22:33:13:12:23:03:20:05:1
2. Płowce-Stroże Małe2:3 XXX 6:04:11:3 - 1:13:0 - 0:01:21:2 - 2:1
3. Orkan Markowce5:12:1 XXX 1:13:31:21:24:04:24:3 - - 0:14:1
4. LKS Odrzechowa1:11:3 - XXX 0:22:2 - 6:04:10:11:12:52:42:3
5. Szarotka Nowosielce4:26:01:0 - XXX 3:05:0 - 1:02:01:01:04:12:0
6. Drewiarz Rzepedź2:21:4 - 2:20:5 XXX 2:35:43:02:34:23:3 - -
7. Nelson Polańczyk - 4:22:16:11:43:4 XXX 3:35:12:26:0 - 2:24:1
8. LKS Olszanica0:14:1 - 4:00:23:0 - XXX 1:20:13:02:1 - 0:4
9. Pionier Średnia Wieś - 0:31:3 - 1:33:2 - 1:1 XXX 2:03:00:71:13:4
10. Orion Pielnia1:24:33:32:10:1 - 2:2 - 8:3 XXX 4:32:10:22:2
11. LKS Czaszyn1:6 - 1:41:0 - 1:31:15:10:5 - XXX 2:31:24:4
12. LKS Pisarowce II - 5:19:20:1 - 4:21:17:12:1 - 5:3 XXX 3:11:2
13. Brzozovia Brzozów2:25:14:33:42:31:31:02:03:04:2 - 3:0 XXX -
14. LKS Izdebki5:3 - 1:11:22:03:05:13:2 - - 1:11:20:0 XXX

Nasi partnerzy