LKS Juventus Poraż - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2018-10-15 Porażka z Grabownicą
  • 2018-09-03 Skrót meczu z LKS Zarszyn
  • 2018-06-11 AWANS JEST NASZ!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bukowianka Bukowsko - LKS Cosmos Nowotaniec 0:2
  • LKS Lotniarz Bezmiechowa - LKS Sanovia Lesko 2:3
  • LKS Długie - LKS Victoria Pakoszówka 4:2
  • Szarotka Uherce - LKS JUVENTUS PORAŻ 6:1
  • LKS Pisarowce - Orzeł Bażanówka 2:5
  • Szarotka Nowosielce - GKS Górnik Grabownica 2:2
  • LKS Zarszyn - LKS Remix Niebieszczany 3:1

pon.

Czy drużynie Juventusu uda się w sezonie 2016/17 wywalczyć awans do A-klasy ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. .....i 55

Prognoza Pogody

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Porażka z Grabownicą

• autor: Latuu_7 , 2018-10-15 22:13

Górnik Grabownica 4:3 LKS JUVENTUS PORAŻ (2:0)14 października udaliśmy się do Grabownicy. Mecz był o wysoką stawkę, przed tą kolejka byliśmy wyżej niż ekipa gospodarzy wygrywając bilansem bramek. Zaczynamy mecz po raz kolejny fatalnie. Przesypiamy początek w drużynie brakuje skupienia i agresji. Bramkę na..

na 1-0 dla Górnika dostajemy po złej komunikacji w obronie, Adam zagrywa piłkę do środka na 17m do nikogo z naszych zawodników, przeciwnicy oczywiście wykorzystują prezent i strzałem pokonują Pietrykę. My mamy też swoje sytuację, szczególnie przy stałych fragmentach gry, Mateusz Kądziołka po dobrym dograniu uderza głową lecz na posterunku bramkarz. Kilka minut później rzut różny dla gospodarzy, zagranie na długi słupek, złe krycie i zgranie do środka gdzie wpada przeciwnik i strzela pod poprzeczkę i mamy 2-0. Oddajemy kilka strzałów z dystansu ale żaden z nich nie znajduje światła do bramki. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zmotywowani, za Kamila Mielnika wchodzi Artur Kruczek. Chcemy dobrze zacząć, szturmujemy bramkę rywala gdy nagle w 55 miniucie spotkania nasz zawodnik Arek głupio i nie sportowo zachowuję się kopiąc rywala po nogach bez piłki w nie groźniej dla nas sytuacji. Arbiter pokazuje czerwony kartonik i musimy kończyć mecz w 10 a wynik 2-0. 63 minuta po ładnej akcji w środku pola Patryk przejmuje piłkę mija obrońcę Górnika i strzela bramkę na 2-1. Gdy wszystko idzie po naszej myśli i dobrze operujemy piłką nadziewamy się na kontrę która pomocnik Grabownicy kończy strzałem po długim słupku i podwyższa prowadzenie dla swojej drużyny i jest już 3:1. Kilka minut później miejscowi tworzą sobie klarowne sytuacje lecz Pietryka dobrze broni, dało się we znaki że gramy w 10. Chcemy odrobić wynik a znów dostajemy bramkę, napastnik rywala w kontrze lobuje bez radnego Piotrka i 4-1. Szybko się podnosimy i strzelamy na 4-2 po dobrym dograniu w pole karne Kamil Solon pakuję piłkę do pustej bramki. Stawiamy wszystko na jedną kartę gramy na trzech obrońców co skutkuje golem w 84 minucie na 4-3, wrzutka na bramkę gdzie obrońca gospodarzy zagrywa ręką. Bartek Adamski zamienia jedynastkę na bramkę dla naszej drużyny. Do samego końca walczymy chodźby o punkt w spotkaniu najbliżej był Krzysiek oraz Łukasz, ten pierwszy miał dwie próby z rzutu wolnego, które minimalnie przelatywały obok lub nad bramką. Łukasz minął w polu karnym dwóch rywali i uderzył w słupek. Koniec meczu przegrywamy 4-3. Gratulujemy Górnikowi za zwycięstwo, my grając jedną połowę możemy zapomnieć o zwycięstwie znów kojeny mecz, w którym gramy jedną połowę, brakuje skupienia i tracimy głupio bramki. Strzelamy dziś trzy bramki na wyjeździe a nie wracamy nawet z punktem na koncie. Trudno, następny mecz w niedzielę o godzinę 13:00 na własnym stadionie podejmiemy Lotniarza Bezmiechowa.55' Czerwona kartka63' Latusek Patryk75' Kamil Solon84' Bartek Adamski k.

Autor: Treść:pozostało znaków: