ogółem: 972 725

statystyki szczegółowe

Regulamin strony

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy oraz wpisów. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania wulgarnych i obraźliwych komentarzy oraz wpisów.

Zabrania się wykorzystywania danych oraz treści zamieszczonych w serwisie w sposób, który mógł by narazić dobre imię klubu LKS Juventus Poraż oraz dobre imię innych osób.

Kamil Solon
Pierwsze ligowe punkty w sezonie wpadają na nasze konto. Od początku spotkania dominowaliśmy mecz. Po kwadransie gry zdobyliśmy pierwszego gola. Wydawało się, że następny to tylko kwestia czasu i faktycznie tak było, bo kolejną bramkę dołożył nasz napastnik. Niestety gdy wszystko było pod kontrolą zdarzyły się dwa błędy w obronie a napastnik gospodarzy wykorzystał okazję. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie jeszcze więcej sytuacji, które zakończyliśmy bramkami.

Remix Niebieszczany 3:1 LKS Juventus Poraż

Cosmos Nowotaniec 3:1 LKS Juventus Poraż
Dnia 23 września przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Nowotańca. Spotkanie zaczęliśmy bardzo dobrze bo już w 5 minucie po oddanym strzale, obrońca gospodarzy zostaje uderzony w rękę i sędzia wskazuję na jedenastkę. Do piłki podchodzi Bartek i mocnym strzałem wyprowadza nas na prowadzenie. Później gra była wyrównana, kilka akcji z jednej i drugiej strony. Pod koniec pierwszej połowie gospodarze przeprowadzili składną akcje po, której ich napastnik zdobył wyrównujacą bramkę w sytuacji sam na sam. Druga połowa mogła i powinna zacząć się golem dla naszej drużyny, piłkę z boku przejął Patryk minął dwóch rywali i wyszedł na czystą pozycje, uderzył niecelnie (mógł w tej sytuacji dograć do lepiej ustawionych kolegów z drużyny). Kolejna dobra akcja z naszej strony, piłkę przyjmuje Damian mija przeciwników przy czym ostatni zawodnik gospodarzy faluje Mielnika tuż przed 16 metrem. Sędzia pokazał w tej sytuacji żółty kartonik ( Napastnik naszej drużyny wychodził 1 na 1 z bramkarzem, więc powinna zostać pokazana czerwona kartka).
W 59 minucie spotkania pod naszą szesnatką zostaje sfaulowany pomocnik Cosmosu, arbiter bez wahania pokazuje Patrykowi czerwoną kartkę i wyrzuca go z boiska ( Taka sama sytuacja miała miejsce kilka minut temu i wtedy sędzia nie wykluczył obrońcę gospodarzy!). 30 minut pozostało nam grać w 10. W 63 minucie meczu zostaje podyktowany rzut karny dla Nowotańca, jak najbardziej ich zawodnik był faulowany ( Zanim pomocnik Cosmosu wpadł w pole karne, zabrał piłkę która wyszła za linie bramkową, arbiter oczywiście tego nie widział, każdy stojący kibic z boku i nawet nie którzy zawodnicy gospodarzy potwierdzili, że piłka opuściła plac gry). Jedenastka zamieniona na gola i mamy 2-1. W dalszej części spotkania to kilka groźnych akcji bramkowych drużyny Nowotańca lecz ich zawodnicy minimalnie się mylili albo Piotrek bardzo dobrze spisywał się w bramce. Około 70 minuty Damian przejmuje długie podanie od Piotrka, minimalnie pomylił się w tej akcji nie trafiając przy krótkim słupku.
W 84 minucie pomocnik obecnego lidera technicznym strzałem z 16 metrów pokonuje Pietryke, nasz bramkarz bez szans w tej sytuacji. 3-1. W 88 minucie mogliśmy doprowadzić do stanu 3-2 lecz po ładnej wrzutce w pole karne Adam uderzył w słupek.
Mecz zakończył się 3-1 szkoda, bo mogliśmy urwać punkty liderowi dalej nie wykorzystujemy swoich sytuacji co przekłada się na wynik.

Górnik Grabownica Starzeńska 4:3 LKS Juventus Poraż
Patryk Latusek
Kamil Solon
14 października udaliśmy się do Grabownicy. Mecz był o wysoką stawkę, przed tą kolejka byliśmy wyżej niż ekipa gospodarzy wygrywając bilansem bramek. Zaczynamy mecz po raz kolejny fatalnie. Przesypiamy początek w drużynie brakuje skupienia i agresji. Bramkę na 1-0 dla Górnika dostajemy po złej komunikacji w obronie, Adam zagrywa piłkę do środka na 17m do nikogo z naszych zawodników, przeciwnicy oczywiście wykorzystują prezent i strzałem pokonują Pietrykę. My mamy też swoje sytuację, szczególnie przy stałych fragmentach gry, Mateusz Kądziołka po dobrym dograniu uderza głową lecz na posterunku bramkarz. Kilka minut później rzut różny dla gospodarzy, zagranie na długi słupek, złe krycie i zgranie do środka gdzie wpada przeciwnik i strzela pod poprzeczkę i mamy 2-0. Oddajemy kilka strzałów z dystansu ale żaden z nich nie znajduje światła do bramki. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zmotywowani, za Kamila Mielnika wchodzi Artur Kruczek. Chcemy dobrze zacząć, szturmujemy bramkę rywala gdy nagle w 55 miniucie spotkania nasz zawodnik Arek głupio i nie sportowo zachowuję się kopiąc rywala po nogach bez piłki w nie groźniej dla nas sytuacji. Arbiter pokazuje czerwony kartonik i musimy kończyć mecz w 10 a wynik 2-0. 63 minuta po ładnej akcji w środku pola Patryk przejmuje piłkę mija obrońcę Górnika i strzela bramkę na 2-1. Gdy wszystko idzie po naszej myśli i dobrze operujemy piłką nadziewamy się na kontrę która pomocnik Grabownicy kończy strzałem po długim słupku i podwyższa prowadzenie dla swojej drużyny i jest już 3:1. Kilka minut później miejscowi tworzą sobie klarowne sytuacje lecz Pietryka dobrze broni, dało się we znaki że gramy w 10. Chcemy odrobić wynik a znów dostajemy bramkę, napastnik rywala w kontrze lobuje bez radnego Piotrka i 4-1. Szybko się podnosimy i strzelamy na 4-2 po dobrym dograniu w pole karne Kamil Solon pakuję piłkę do pustej bramki. Stawiamy wszystko na jedną kartę gramy na trzech obrońców co skutkuje golem w 84 minucie na 4-3, wrzutka na bramkę gdzie obrońca gospodarzy zagrywa ręką. Bartek Adamski zamienia jedynastkę na bramkę dla naszej drużyny. Do samego końca walczymy chodźby o punkt w spotkaniu najbliżej był Krzysiek oraz Łukasz, ten pierwszy miał dwie próby z rzutu wolnego, które minimalnie przelatywały obok lub nad bramką. Łukasz minął w polu karnym dwóch rywali i uderzył w słupek. Koniec meczu przegrywamy 4-3. Gratulujemy Górnikowi za zwycięstwo, my grając jedną połowę możemy zapomnieć o zwycięstwie znów kojeny mecz, w którym gramy jedną połowę, brakuje skupienia i tracimy głupio bramki. Strzelamy dziś trzy bramki na wyjeździe a nie wracamy nawet z punktem na koncie.

Szarotka Nowosielce 3:1 LKS Juventus Poraż
28 października udaliśmy się do Nowosielec aby zmierzyć się z Szarotką. Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce stwarzając sobie przy tym więcej okazji bramkowych. Jedną z nich wykorzystali strzelając przy krótkim słupku. 1-0. Dużo walki w środku pola. Kilka minut później akcje skrzydłem przeprowadzają biało - zieloni, dogrywaja w pole karne gdzie ich napastnik pakuję głową piłkę do bramki. 2-0. Mamy swoje sytuację, szczególnie Patryk gdy mijając dwóch rywali miał czysta pozycje do strzału a niestety piłka poleciała wysoko ponad bramką. Chwilę po tym Mateusz Mołczan dostaje prostopadle podanie że środka i wychodzi sam na sam, golkiper górą. W 35 minucie z wolnego uderzał Krzysiek, strzał nie groźny i z dalekiej odległośći jednak bramkarz popełnia błąd i nawiązujemy kontakt. 2-1. Kolejna sytuacja do zdobycia gola dla naszej drużyny, Bartek świetnie obsługuje podaniem Patryka na 15m jednak piłka nie znajduję drogi do bramki. Jeszcze przed przerwą nasz napastnik Mateusz mógł doprowadzić do wyrównania, pilka po rykoszecie trafiła pod jego nogi lecz uderzył w brmakarza z bliskiej odległości. Po zmianie stron chcieliśmy odrobić straty. Niestety gospodarze strzelają na 3-1 po dograniu w pole karne. My próbujemy gonić wynik lecz albo brakuje wykończenia albo ostatniego podania. Przez ostatnie 20 minut graliśmy bardziej otwarcie i Nowosielce przewaga w środku stwarzali sobie sytuację do strzelenia gola, dobrze spisywał się Piotrek w bramce. Mecz przegrany po raz trzeci z rzędu, szkoda, znowu brakuje skuteczności.

Szarotka Uherce 6:1 LKS Juventus Poraż
Pierwsza część spotkania bardzo wyrównana, sytuację z jednej i drugiej strony, bramkę tracimy przy stałym fragmencie gry i błędzie w kryciu. Druga część meczu to najgorszy pokaz naszej gry. Mimo iż strzelamy na 2-1 i łapiemy kontakt to w ostatnie 20 minut w naszej siatce piłka ląduje czterokrotnie. Błędy w kryciu, indywidualne oraz kontry gospodarzy złożyły się na wynik meczu.